NOWOŚĆ !

10.11.2017

Nowa seria profesjonalnych kosmetyków o natychmiastowym działaniu, nadających Twoim włosom naturalne piękno. Produkty Liding to proste i skuteczne rozwiązanie dla codziennej pielęgnacji włosów.

więcej

 

Kup koloryzację otrzymasz pielęgnację!

10.11.2017

Już teraz do 20 grudnia, kupując koloryzację Marki Kemon w jednej z akcji otrzymasz szampony Actyva Colore Brillante za 1 zł każdy!

więcej

 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty! Dreamfix - odważ się na zmiany!

05.09.2017

Topowy lakier Dreamfix to jeden z naszych głównych bohaterów programu #Supermodelka Plus Size! Sprawdź co zrobić żeby wyjątkowy zapach poziomek zagościł na dobre także w Twoim salonie!

więcej

 

Kemon w programie #Supermodelka Plus Size!

05.09.2017

Produkty naszej marki towarzyszą uczestniczkom w walce o tytuł #Supermodelki Plus Size, a o ich włosy dba jeden z naszych niezastąpionych instruktorów – Klaudiusz „Claudius” Iciek oraz jego zespół stylistów Claudius Hair Treser Team!

więcej

 

Nuova Fibra - zdrowe włosy ponad wszystko!

07.08.2017

Nuova Fibra to linia przeznaczona do pielęgnacji włosów starszych, uszkodzonych i osłabionych. Odbudowuje, ujednolica, utrzymuje spójność włókien włosowych mimo upływu czasu.

więcej

 

Nowość! Volume e Corposita - pełnia lekkości dla Twoich włosów!

14.07.2017

Twoje włosy są słabe, cienkie, delikatne i brakuje im puszystości ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Volume e Corposita z linii Actyva to odpowiedź na Twoje potrzeby!

więcej

 

Lunex Colorful – nowa odsłona!

30.06.2017

Krem koloryzujący o kwasowym odczynie pH, który odżywia i rozświetla włosy. Doskonały do wzmocnienia koloru pasm lub do całkowitej koloryzacji tlenionej lub wcześniej farbowanej podstawy włosów.

więcej

 

Lunex Restore – innowacja w rozjaśnianiu włosów!

26.06.2017

Produkt w postaci płynu micelarnego, o działaniu regenerującym i ochronnym, przeznaczony do użytku podczas rozjaśniania włosów. Opracowany z myślą o synergicznym działaniu z produktami systemu rozjaśniającego Lunex (Decap Super i Ultra Cream).

więcej

 

Lunex Light Fast - rozjaśnianie prostsze niż myślisz!

14.04.2017

Innowacyjny produkt aktywowany termicznie przy użyciu prostownicy do trwałego rozjaśniania włosów!

więcej