wróć do wszystkich wpisów

Tribus Kemon

2023-01-28

Topowi styliści, najaktualniejsze trendy, ekskluzywne miejsce, ogrom emocji i wrażeń oraz przede wszystkim – zaskakujący goście i aż trzy pokazy fryzjerskie na miarę światowej sceny. To wszystko miało miejsce 16 października w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie Kemon – marka premium z branży fryzjerskiej, przeprowadziła galę dla swoich klientów.

Pierwszy pokaz należał do Tomasza Schmidt i jego zespołu WS Lux. Jest to jeden z najlepszych projektantów koloru w kraju z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W Zakopanem, wspólnie ze swoim zespołem zaprezentował pokaz oparty na myśli przewodniej „Lustra”.
Drugą część poprowadził zespół stylistów z Włoch – Kemon Crew Italia, którzy zaprezentowali pokaz koloryzacji blond pod nazwą „Future Blond”.

Trzecia, najważniejsza część należała do zespołu stylistów Kemon Polska. Reżyserem pokazu był Klaudiusz Iciek, wieloletni instruktor marki, człowiek o dużym doświadczeniu w tworzeniu kreacji, scenariuszy, pokazów fryzjerskich i modowych. Podczas wydarzenia wykorzystano inspiracje oparte na trzech kierunkach: boginie, kapłanki oraz wojowniczki. Najlepsza kadra szkoleniowców w kraju wystąpiła z autorskim pokazem trendów i inspiracji fryzjerskich według wyżej wymienionych nurtów. Show pod nazwą TRIBUS – jest to słowo pochodzące z łaciny oznaczające PLEMIĘ. W prostym tłumaczeniu to grupa rodów, wywodzących się od wspólnego przodka, zamieszkujących jeden obszar i połączonych wspólnymi więzami społecznymi oraz ekonomicznymi. Jesteśmy jednością, nasze życia są spójne i wszyscy razem od zawsze tworzymy wspólną historię. Właśnie taki przekaz trafił do odbiorców pokazu. Bez względu na to, jakim człowiekiem jesteś, gdzie żyjesz i jakie czasy Cię wychowały. TRIBUS – to MY.

Pokaz przeniósł klientów nie tylko w świat idealnych kolorów, cięć i niesamowitych stylizacji, ale także pozwolił obcować z piękną sztuką, którą dało się odczuć wszystkimi zmysłami. Spektakl dedykowaliśmy wszystkim partnerom marki, pasjonatom fryzjerstwa i prawdziwym artystom.