wróć do wszystkich wpisów

GALA Kemon

2024-02-07

Już 22 czerwca najlepsza impreza 2024 roku! W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku odbędzie się Gala Jubileuszowa 15-lecia marki Kemon w Polsce.

 

15TH ANNIVERSARY OF KEMON IN POLAND

22.06.2024

TEATR SZEKSPIROWSKI

GDAŃSK

 

Światowe inspiracje, moda, którą poznacie na nowo, muzyka dla ciała i ducha, wyjątkowe wspomnienia, najlepsi styliści z kraju i z zagranicy na jednej scenie.

Aż trzy pokazy fryzjerskie na miarę światowej sceny. Wieczór pełen niespodzianek, spektakularne show, uroczysta kolacja w gronie przyjaciół z branży.

To wszystko odbędzie się 22.06.2024 w wyjątkowym miejscu, uznawanym za jedno z największych dzieł architektury ostatnich lat, unikalnym na skalę światową o niepowtarzalnym klimacie prawdziwego, teatralnego spektaklu, w jedynym na świecie takim miejscu z otwieranym dachem, w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, gdzie Kemon – marka premium z branży fryzjerskiej, przeprowadzi galę z okazji 15-lecia marki w Polsce dla swoich klientów.

Topowi styliści, najaktualniejsze trendy, ekskluzywne miejsce, ogrom emocji i wrażeń oraz przede wszystkim – zaskakujący goście i niepowtarzalne show.

 

Najważniejszy pokaz wieczoru, w wykonaniu Teamu Kemon Polska, będzie zwieńczeniem i uhonorowaniem naszych gości za 15 lat wspólnej pracy i obecności marki na rynku.

W drugiej części przeniesiemy się do gorącej Hiszpanii! Bracia Siero z jednej z najlepszych Akademii fryzjerskich na świecie, specjalnie dla Państwa, zaprezentują niezwykłe show oparte o trendy prosto z Madrytu!

 

Siero Academy
8 lat doświadczenia w Londynie w jednej z najważniejszych brytyjskich firm z branży. Członkowie zespołu artystycznego oraz instruktorzy prowadzący kursy i pokazy na terenie Wielkiej Brytanii. Na co dzień styliści marki Kemon. Pracowali przy licznych pokazach podczas Tygodni Mody w Londynie i Mediolanie. Zespół wielokrotnie nagradzany na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Obecnie prowadzą prestiżowy salon fryzjerski w samym sercu Madrytu.

 

Trzecia część to przede wszystkim zaskakujący pokaz mody. Tego jeszcze nie było! Innowacyjne spojrzenie na trendy, które zaskoczy Was wszystkich! Jak połączyć fryzjerstwo, ekologię i ubrania, z których każda rzecz jest jedyna na świecie? Niech to zostanie niespodzianką …

 

Bilety dostępne w sprzedaży od 01 lutego 2024 do wyczerpania dostępnych miejsc.

Cena biletu zawiera:

 • nocleg ze śniadaniem 22-23.06.2024 w dworze Uphagena Arche****
 • lunch
 • udział w niezwykłym show obejmującym aż 3 pokazy:
  – Kemon Polska
  – Siero Academy
  – pokaz mody z kolekcją stylizacji włosów na wiosnę/lato 2024
 • kolację oraz wieczorne atrakcje
 • wyjątkowe występy muzyczne
 • imprezę taneczną

W celu zakupu biletu  na wydarzenie, skontaktuj się ze swoim Regionalnym Opiekunem Marki lub z biurem Kemon.