ucz się od najlepszych

Poznaj kadrę instruktorską firmy Kemon. Wyjątkowych ludzi w pełni oddanych swojej pasji i gotowych na każde wyzwanie.

Kamila Ćwiklińska

Color Guide Kemon / Nowe Miasto Lubawskie / Pracownia fryzjerska K. Ćwiklińska

We fryzjerstwie kieruje się łączeniem osobowości z wyglądem zewnętrznym, dlatego uważa, że bardzo ważnym elementem w pracy fryzjera jest umiejętność słuchania. Uwielbia klasykę, często przeplataną indywidualnymi nieszablonowymi pomysłami. Praca w Kemonie daje jej możliwość i motywację do nieustannego rozwijania swojego warsztatu pracy. Ceni sobie prace z ludźmi, która dodaje jej energii i motywacji do działania. Jest osobą, która bezustannie wyznacza sobie coraz to nowe cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji, dlatego w jej życiu nie ma czasu na nudę.

Adrian Hryszko

Color Guide Kemon / Białystok / Hryszko Academy

Adrian jako fryzjer kieruje się potrzebami i zadowoleniem klienta. Napędza go miłość do zawodu co da się zaobserwować w jego codziennej pracy. W życiu zawodowym inspiruje się naturą tworząc piękno współczesnej kobiety na fundamentach naturalnych kosmetyków. Doświadczenie fryzjerskie zdobywał zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przed stworzeniem własnego salonu w rodzinnym Białymstoku, przez lata uznawany był za jednego z najlepszych polskich fryzjerów w Sztokholmie (Szwecja).

Jarosław Mrówczyński

Cut Guide Kemon / Poznań / Polska Akademia Fryzjerstwa

Jego decyzja o byciu fryzjerem została podjęta dosyć spontanicznie. W wieku młodzieńczym interesował się sztukami walki jednak w ostateczności wybrał zamiłowanie do włosów. Podczas zdobywania wiedzy w szkole zawodowej skupił się na praktycznym podejściu do zawodu, dodatkowo dokształcał się indywidualnie w ramach intensywnych szkoleń. W krótkim czasie osiągnął zawodowy sukces i został edukatorem. Propaguje fryzjerstwo oparte o techniczne umiejętności i precyzję działania. Nożyczki w rękach Jarka stają się profesjonalnym skalpelem, z chirurgiczną precyzją dokonuje rzeczy niemożliwych. Najważniejsze w jego pracy jest świadome (geometryczne) podejście do strzyżenia. Absolwent prestiżowej Sassoon Academy w Londynie. W wolnym czasie uwielbia wędkować i chłonąć piękno otaczającej przyrody.

Wioleta Dembowska

Bielsk Podlaski / Violeta Hair Artist Studio

Od 2022 roku Instruktorka Marki Kemon z zakresu szkoleń z koloryzacji. Od 10 lat prowadzi własny salon fryzjerski w Bielsku Podlaskim. Na swoim koncie ma liczne szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą, m.in. kilkudniowe szkolenie z koloryzacji w Barcelonie, liczne kursy w Polsce, praca przy pokazach fryzjerskich i pokazach mody, m.in. dla Macieja Zienia, ukończone szkolenie z Akademią Vidal Sassoon z zakresu strzyżeń. Zamiłowanie do fryzjerstwa szybko okazało się jej życiową pasją, którą wykonuje z niezwykłą starannością i precyzją.

Kamil Skrzypek

Cut Guide Kemon / Lublin / LOKO

W swojej pracy ceni przede wszystkim możliwość bycia niezależnym i kreatywnym. Traktuje każdego klienta w sposób indywidualny. Produkty Kemon uważa za innowacyjne, o doskonałej jakości, a jednocześnie proste w użytkowaniu. Ceni to, że jako Instruktor ma możliwość kreować trendy i edukować współczesnych fryzjerów.

Małgorzata Tatko-Rzeczkowska

Tychy

„W zawodzie pracuję od 2015 roku. Rozwój zawodowy zawsze był dla mnie priorytetem. Do każdej klientki podchodzę bardzo indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe aspekty. Uśmiech klientki widzącej swoje nowe włosy to dla mnie najlepsza nagroda. Uwielbiam tworzyć koloryzacje naturalne, ale jeśli mam możliwość, to lubię zaszaleć tworząc nieoczywiste i niespotykane kolory. Uzupełnieniem dobrej koloryzacji są dla mnie wypielęgnowane włosy i stylizacja, od której zaczynałam przygodę z fryzjerstwem. Świetnie czuję się w stylizacjach dziennych po wieczorowe, a nawet awangardowe, szalone.”

Bartłomiej Bożek

Sandomierz

Pasjonat perfekcyjnego strzyżenia. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął już jako nastolatek, a następnie rozwijał swoje umiejętności pod okiem nauczycieli m.in. Krzysztofy Paszek i Anny Majos. Doświadczenie, które sprawia, że nożyczki w jego dłoniach tworzą nietuzinkowe fryzury, zdobywał w największych miastach w Polsce. Najważniejsze w pracy instruktora marki Kemon jest przekazywanie wiedzy i doskonalenie umiejętności innych fryzjerów. Bartek ceni sobie możliwość ciągłego poszerzania własnych horyzontów.

Arkadiusz Bar

Przemyśl / Salon fryzjerski A. Bar

„Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną”- tym mottem kieruję się podczas swojej pracy. Jako profesjonalista ceni sobie technologię i jakość, którą zapewnia marka Kemon. Z natury jest optymistą. Dla niego każdy jego klient jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też fryzjerstwo jest jego pasją.

Andrzej Kawulok

Instruktor Marki Kemon Bielsko-Biała Kawulok Atelier

Pełen pozytywnej energii zamienia zwyczajne życie w sztukę. Odrzuca szarość codzienności na rzecz kreacji. Wyróżnia go przyjemność tworzenia, przekraczanie ograniczeń wyobraźni. Włosy są dla niego tworzywem, z którego kreuje nową jakość. Długoletnia praca, także z Marką Kemon wpłynęła na jego unikatowy styl, stanowiący połączenie klasyki i nowoczesnej stylizacji.

Angelika Sworek

Szkoleniowiec marki Kemon z zakresu strzyżeń i koloryzacji od kilku lat. Na co dzień prowadzi swoją Pracownię w Buku, pod Poznaniem. Prywatnie mama dwójki dzieci. Współpracuje z kilkoma doświadczonymi fryzjerami, potrafi przeprowadzić nową osobę przez każdy szczebel nauki fryzjerskiej, od samego początku, do samodzielnego fryzjera, który radzi sobie w każdej sytuacji. Jej zamiłowaniem są koloryzacje blond-zwłaszcza techniki pojaśnień i „trudne przypadki”, z którymi spotykamy się na co dzień w salonie. Ważnym elementem w jej szkoleniach jest prawidłowa konsultacja z klientką tak, aby osiągnąć maksymalny efekt i zadowolenie. Szkolenia ze strzyżeń prowadzi na wysokim poziomie, dzięki doświadczeniu zdobytym na szkoleniach z akademią Sassoon i Allilon. Skupia maksymalną uwagę na dopasowanie fryzury do klienta i struktury włosów. Oprócz szkoleń dla marki Kemon, prowadzi również szkolenia indywidualne ze strzyżeń i koloryzacji w swojej Pracowni. Zapytaj o dodatkową ofertę szkoleń Angeliki na : angelika@pracowniasworek.pl

Grzegorz Gabryś

Czaplinek Studio Hair

Od 2022 roku Instruktor Marki Kemon z zakresu szkoleń z koloryzacji. W zawodzie pracuje już 25 lat a od 2002 prowadzi własne studio fryzjerskie. W swojej pracy najbardziej ceni elegancję i naturalność, a troska o zdrowe i zadbane włosy to dla niego podstawa dobrego fryzjerstwa. Grzegorz jest bardzo ambitnym szkoleniowcem, od zawsze stawia na swój rozwój osobisty co daje przełożenie na jego codzienną pracę w salonie. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a prowadzenie szkoleń i kontakt z ludźmi sprawiają mu prawdziwą radość. To nasz wulkan energii i nieokiełznana rockandrollowa dusza.

Katarzyna Dorau

Czersk

„Fryzjerstwo, to moja pasja od dzieciństwa. Lalki zawsze miały pięknie zaplecione warkocze. Na przestrzeni lat brałam udział w wielu konkursach, w których zajmowałam czołowe miejsca. Karierę zawodową rozpoczęłam 12 temu. Zajmuję się koloryzacjami, strzyżeniami i upięciami. Kocham urozmaicać swoją pracę i uwielbiam Tworzyć Piękno. Dziś z sukcesami prowadzę trzy salony: w Gdyni, Czersku oraz Kościerzynie. Kocham tworzyć, podkreślać naturalne piękno człowieka poprzez fryzurę, dostosowując ją do osobowości, typu urody i rodzaju włosa. Uważam, że włosy są ramą twarzy człowieka, która tak jak obraz wymaga odpowiedniej oprawy. Największą nagrodą dla mnie jest radość klienta, gdy na nowo pokocha swoje włosy i samego siebie.”

Adriana Królik

Elbląg

Fryzjerstwo zmieniło jej życie nieodwracalnie. Schowała dyplom magistra do szuflady i zaczęła podążać za pasją spełniając swoje marzenia. Poznając tajniki zawodu zobaczyła jak ogromne ma możliwości rozwoju. Sukcesy zawodowe w błyskawicznym tempie wyróżniły ją na rynku fryzjerskim. Wydobyć piękno z każdej klientki – to główne zadanie każdego dnia pracy jako stylisty fryzur. Z wyczuciem spełnia oczekiwania kobiet, których marzeniem są piękne włosy. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o stylizowanie i upinanie długich włosów, z tą umiejętnością po prostu się urodziła. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach w kraju i za granicą. Stylizuje fryzury w konkursach piękności ( Miss Polski, Miss Supranational), pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz tworzy autorskie kolekcje upięć ślubnych i wieczorowych.

Kamil Malinowski

Mrągowo Pracownia Fryzjerska K. Malinowski

Specyfika jego pracy oparta jest głównie na ponadczasowej klasyce, która jest czystą i elegancką formą, sprawiającą , że każdy czuje się szykownie i stylowo po wyjściu z salonu. Właściciel Pracowni czynnie uczestniczy w pokazach i szkoleniach fryzjerskich, ponieważ ciągły rozwój i nauka, pogłębiają jego pasję do zawodu, wzmagają kreatywność, a co z tym idzie, również zadowolenie klientów. Świadoma i konsekwentna praca nad sobą sprawiła, że już nie tylko jako właściciel salonu, ale również jako instruktor marki Kemon, dzieli się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem z innymi fryzjerami.

Dorota Grzelak

Poznań

W pracy fryzjera ceni niezależność. Przekracza granice we własnym rozwoju zawodowym, stale podnosząc sobie poprzeczkę. W swojej pracy twórczej wychodzi z założenia, że elegancja tkwi w prostocie. Z aktualnych trendów wybiera te ich elementy, które pasują indywidualnie do konkretnego klienta. Myśli o tym, by klient wyglądał dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale i na co dzień bezproblemowo radził sobie ze swoimi włosami.

Paweł Paćko

Od 2002 roku związany z fryzjerstwem, które już od samego początku stało się jego pasją. Przez lata swojej pracy zdobywał doświadczenie, ucząc się oraz pracując w najlepszych salonach w Bydgoszczy. Odbył szereg szkoleń z topowymi polskimi stylistami oraz serie szkoleń z byłym dyrektorem artystycznym akademii Vidal Sassoon. W 2017 roku otworzył swój salon w Bydgoszczy. Według Pawła fryzjerstwo to sztuka, a każda fryzura to arcydzieło. Do tego jest potrzebna wiedza, którą chętnie zdobywa i przekazuje innym. Po pracy jest mężem oraz tatą ślicznej córeczki, gra w piłkę nożną, morsuje i lubi chodzić po górach."

Kamil Rutka

Odkąd pamięta, zawsze chciał być fryzjerem. Od prawie 8 lat prowadzi swój salon w Legnicy. Jego konikiem są metamorfozy i koloryzacje oraz strzyżenia skrojone na miarę. Do każdej swojej klientki podchodzi indywidualnie. Uwielbia wydobywać z włosów to, co naturalne, ale nie boi się też zaszaleć, jeśli tylko dostanie zielone światło i zgodę na ekstrawagancje."

oferta szkoleniowa

Jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji i doskonaleniem umiejetności fryzjerskich? Zapraszamy do udziały wyjątkowych spotkaniach szkoleniowych Kemon.

zobacz szkoleniaangle right
zobacz szkoleniaangle right

wspieramy WOŚP

całym sercem