linia Actyva

Profesjonalne, ekologiczne i certyfikowane produkty do pielęgnacji włosów, skóry głowy oraz ciała.

Oleje roślinne zawsze odgrywały ważną rolę w kosmetyce. Od Dalekiego Wschodu po Morze Śródziemne były stosowane do skóry i włosów jako cenne składniki zabiegów pielęgnacyjnych – ze względu na ich właściwości antyoksydacyjne, zmiękczające i ochronne. Inspirując się śródziemnomorską tradycją stosowania olejków w rytuałach upiększających ACTYVA stworzyła linię BELLESSERE. Są to wielofunkcyjne produkty oparte na olejku arganowym i lnianym, przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów i ciała dla całej rodziny. Zapewniają miękkie, lśniące włosy i aksamitnie gładką skórę o delikatnym zapachu.

rytuały

Współcześni klienci są wymagający, świetnie poinformowani i coraz bardziej świadomi swoich potrzeb. Oczekują indywidualnie dopasowanych usług wysokiej jakości, nawiązania dobrej relacji oraz profesjonalnej porady eksperta.

Rytuały Actyva zostały stworzone właśnie z myślą o zapewnieniu kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Prosta, podzielona na cztery kroki metoda ułatwia przeprowadzenie każdego z rytuałów. Diagnoza włosów, indywidualna oferta, profesjonalny masaż oraz sprawdzenie rezultatów to filary dobrej komunikacji i rozwoju salonu fryzjerskiego.

cienka linia pomiędzy nauką, a naturą

Z myślą o kosmetykach Actyva tworzymy idealne połączenie tradycji i innowacji tak, aby łączyć funkcjonalność nauki i delikatność natury. W naszych laboratoriach nieprzerwanie trwają badania alternatywnych i innowacyjnych surowców.

Ich celem jest powstanie jak najbardziej zrównoważonych produktów, w zgodzie z naturą bez utraty ich wysokiej skuteczności.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

kupuj online

Zakupy w sklepie internetowym dla klientów biznesowych to wyjątkowa okazja na szybkie i łatwe zakupy ulubionych produktów.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

historia

Actyva powstała w Umbrii, w górnej dolinie Tybru jako ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji włosów, przeznaczona do użytku w salonach fryzjerskich. Kuracje i zabiegi o najwyższym standardzie jakości zapewniają firmie rozwój

i wyróżniają ją na tle innych przedsiębiorstw obecnych na rynku. Zarówno dzisiaj, jak i w 1978 roku Actyva łączy naukę i naturę w służbie piękna, nieprzerwanie poszukując idealnej synergii między naturalnymi składnikami a technologicznie zaawansowanymi surowcami. Wspierana przez markę Kemon i jej 50-letnie doświadczenie na rynku profesjonalnych produktów fryzjerskich Actyva urosła do rangi światowej linii kosmetyków stosowanych i sprzedawanych w najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w ponad 15 krajach na całym świecie.

wartości

NAUKA I NATURA – Actyva stosuje ponad 40 składników pochodzenia naturalnego. W oparciu o najnowsze kosmetyczne badania naukowe składniki dobrano tak, aby dbać zarówno o skórę głowy i włosy, jak i o środowisko.


URODA I DOBRE SAMOPOCZUCIE
– Zdrowa skóra głowy oraz zdrowe włosy stanowią esencję naturalnego piękna kobiety. Z tego powodu nasze profesjonalne kuracje zostały tak zaprojektowane, aby uwydatnić to piękno
NATYCHMIASTOWA SKUTECZNOŚĆ – Produkty Actyva są opracowywane tak, aby przy wyjątkowo delikatnym działaniu zapewniały natychmiast widoczne efekty.
MADE IN ITALY – Actyva to linia stworzona, rozwinięta i wyprodukowana we Włoszech. Od 1978 roku wszystkie nasze kosmetyki są produkowane w zakładach Kemon w San Giustino, w Umbrii, nazywanej zielonym sercem Włoch.

katalog produktów kemon 2023

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since

Dostepny jest nasz najnowszy katalog produktowy na rok 2022. Poznaj tegoroczne trendy i nowości kosmetyczne.

Dostepny jest nasz najnowszy katalog produktowy na rok 2022.

Poznaj tegoroczne trendy i nowości kosmetyczne.