Prawda / Kemon

Rodzinny interes: doskonałość jako standard

Rodzina Nocentini od trzech pokoleń łączy pracę z ważnymi dla nich wartościami osobistymi. Jakość, pomysłowość i pasja są wynikiem zespołowej pracy zarówno współpracowników jak i klientów. Ważna jest wymiana doświadczeń, współdziałanie oraz wzajemne zaufanie.

Czynnik ludzki

Odpowiedzialność za innych to kluczowy aspekt naszej pracy – w tym przede wszystkim za dobro klientów. Ważne jest, aby słuchać innych i kierować się najważniejszą zasadą: najpierw słuchaj, a potem szukaj rozwiązań i sugeruj je innym. Gdyby nie ludzie nas otaczający, nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy dziś. Dziękujemy Wam za Waszą pracę, obecność i zaufanie.

Włoskie dziedzictwo

San Giustino, Umbria, 1959r: powstaje firma Kemon. Firma, która przez ponad 50 lat jest liderem rozwoju włoskiej koncepcji piękna.

Wkładając w to całe serce połączyliśmy tradycję, badania, umiejętności, wyniki badań, coraz to nowszą metodologię i kreatywność. Rezultatem tych działań są inspirowane naturą, wysokiej jakości produkty do włosów oraz najlepsze narzędzia szkoleniowe.