Rozświetl swoje włosy kolorem!

Actyva Coloro to dwie koloryzacje farba półpermanentna o żelowej konsystencji oraz permanentna, które gwarantuje intensywne rozświetlenie koloru, idealne rezultaty, 100% krycia siwizny i piękne wygładzenie włosów. Cała seria umożliwia wprowadzenie do salonu wielu usług koloryzacji zarówno dla włosów naturalnych jak

i po zabiegach chemicznych. Zapewnia idealne efekty także w przypadku maskowania siwizny. Gama kolorystyczna Actyva Coloro półpermanentna obejmuje 35 odcieni podzielonych na 10 serii kolorystycznych, 3 korektory/wzmacniacze oraz 1 gloss – rozświetlającą kurację odżywczą. Actyva Coloro stosujemy z rozświetlającym aktywatorem w kremie 1,95% lub 3%.

Z kolei Actyva Coloro Permanent to aż 50 odcieni gwarantujących 13 różnych usług w salonie.

Technologia MpH modulująca pH

Przedstawiamy nową technologię MpH, która moduluje pH mieszanki koloryzującej w zależności od użytego aktywatora. Oznacza to, że ten sam produkt pozwala na osiągnięcie wielu efektów i spełnienie różnych potrzeb:

– naturalnie wyglądające maskowanie siwizny przy jednoczesnym zminimalizowaniu odrostu,
– nadanie blasku i długotrwałych refleksów włosom naturalnym,
– przywrócenie głębi koloru i refleksów włosom farbowanym,
– nadanie jedwabistej gładkości i połysku.

Olejek kokosowy

To kluczowy składnik Actyva Coloro Demi, który ze względu na swoje właściwości i niską temperaturę topnienia, umożliwia szybkie łączenie z aktywatorem. Pozwala uzyskać mieszankę o konsystencji żelu, którą aplikuje się w bardzo łatwy sposób.

Ponadto, jest bogaty w kwas laurynowy czyli substancję, która jest bardzo podobna do struktury proteinowej włosa. Dzięki temu wnika głęboko w łuskę zapobiegając uszkodzeniom i przenosząc pigment, zapewniając tym samym ochronę włókna włosa oraz bardziej żywy i trwały kolor.

Upcyklingowany olej z granata

To drugi kluczowy składnik Actyva Coloro Permanent zawarty wyłącznie w farbie permanentnej. Zawiera rzadki kwas tłuszczowy omega-5 o nazwie kwas punikowy.

Ten aktywny składnik kosmetyczny zawarty jest w oleju granatu w ilości ponad 60% i charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami antyoksydacyjnymi, które chronią skórę i włosy przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez wolne rodniki. Stosowanie oleju granatu na włosy poprawia ich wygląd, dodając blasku, objętości i miękkości.

Upcykling to proces polegający na przekształcaniu odpadów lub materiałów uznawanych za nieprzydatne w wyższej jakości produkty, bez pogorszenia ich jakości, aby wykorzystać je jako składniki w przemyśle kosmetycznym.

Te pozostające nasiona z produkcji soku z granatu są wykorzystywane do uzyskania tego cennego, bogatego w składniki odżywcze, wysokiej jakości organicznego oleju.

VELIAN COMPLEX

Z połączenia dziewanny, lnu, kocanki i rumianu żółtego powstał Velian Complex: opatentowana mieszanka ekstraktów roślinnych będąca wynikiem badań naukowych przeprowadzonych przez Kemon we współpracy z Vivacell Biotechnology (Denzlingen, Niemcy) i Uniwersytetem Ferrara.

VELIAN COMPLEX
COLORO PERMANENT

Dzięki wyjątkowemu i innowacyjnemu działaniu „alchelatyzującemu”, Alkela Complex zapewnia kontrolowane otwarcie łusek włosów, jednocześnie wiążąc i usuwając szkodliwe dla włosów jony metali. W rezultacie znakomicie chroni włókna włosów i gwarantuje niezwykle równomierne rezultaty.

COLORO PERMANENT