Rozświetl swoje włosy kolorem!

Actyva Coloro to farba półpermanentna o żelowej konsystencji, która gwarantuje intensywne rozświetlenie koloru i wygładzenie włosów. Umożliwia wprowadzenie do salonu wielu usług koloryzacji zarówno dla włosów naturalnych jak

i po zabiegach chemicznych. Zapewnia idealne efekty także w przypadku maskowania siwizny. Gama kolorystyczna obejmuje 35 odcieni podzielonych na 10 serii kolorystycznych, 3 korektory/wzmacniacze oraz 1 gloss – rozświetlającą kurację odżywczą. Actyva Coloro stosujemy z rozświetlającym aktywatorem w kremie 1,95% lub 3%.

Technologia MpH modulująca pH

Przedstawiamy nową technologię MpH, która moduluje pH mieszanki koloryzującej w zależności od użytego aktywatora. Oznacza to, że ten sam produkt pozwala na osiągnięcie wielu efektów i spełnienie różnych potrzeb:

– naturalnie wyglądające maskowanie siwizny przy jednoczesnym zminimalizowaniu odrostu,
– nadanie blasku i długotrwałych refleksów włosom naturalnym,
– przywrócenie głębi koloru i refleksów włosom farbowanym,
– nadanie jedwabistej gładkości i połysku.

Olejek kokosowy

To kluczowy składnik Actyva Coloro, który ze względu na swoje właściwości i niską temperaturę topnienia, umożliwia szybkie łączenie z aktywatorem. Pozwala uzyskać mieszankę o konsystencji żelu, którą aplikuje się w bardzo łatwy sposób.

Ponadto, jest bogaty w kwas laurynowy czyli substancję, która jest bardzo podobna do struktury proteinowej włosa. Dzięki temu wnika głęboko w łuskę zapobiegając uszkodzeniom i przenosząc pigment, zapewniając tym samym ochronę włókna włosa oraz bardziej żywy i trwały kolor.

VELIAN COMPLEX

Z połączenia dziewanny, lnu, kocanki i rumianu żółtego powstał Velian Complex: opatentowana mieszanka ekstraktów roślinnych będąca wynikiem badań naukowych przeprowadzonych przez Kemon we współpracy z Vivacell Biotechnology (Denzlingen, Niemcy) i Uniwersytetem Ferrara.

VELIAN COMPLEX